32-րդ միջմասնաճիւղային խաղերի առաջին օրւայ արդիւնք
-Բասկետբոլ ……………………… Թեհրան 48– Թաւրիզ 84
32-րդ միջմասնաճիւղային խաղերի երկրորդ օրւայ արդիւնք
-Ֆուտբոլ …………………………. Թաւրիզ(2) 2– Գեարդաբադ 2
-Ֆուտբոլ …………………………. Թաւրիզ (1)7 – Ուրմիա 0
-Ֆուտբոլ …………………………. Թաւրիզ(2) 0– Թեհրան 1
-Բասկետբոլ (Oր ) ………………. Թաւրիզ 44 – Թեհրան 54
-Բասկետբոլ ……………………… Ուրմիա 33- Սկաուտական Թաւրիզ 34
Սեղանի թենիս
-Խմբային օրիորդաց
Առաջին՝ Թաւրիզ 1
Երկրորդ՝ Թաւրիզ 2
Երրորդ՝ Նոր Ջուղա
Սեղանի թենիս
-Խմբային տղայոց
Առաջին՝ Թաւրիզ 1
Երկրորդ՝ Թեհրան
Երրորդ՝ Թաւրիզ 2 և Ուրմիա
32 րդ միջմասնաճիւղային խաղերի երրորդ օրւայ արդիւնք
Ֆուտբոլ…………………………. Ուրմիա 2 – Գարդաբադ 1
Ֆուտբոլ …………………………. Թաւրիզ(1) 1 – Թեհրան 0
Ֆուտբոլ ………………………… Թաւրիզ(2) 0 – Ուրմիա 0
Բասկետբոլ …………………… Թաւրիզ 69 – Սկաուտական Թաւրիզ 45
Սեղանի թենիս
Օրիորդաց անհատական
Առաջին՝ Սեւանա Դանղեան (Թաւրիզ)
Երկրորդ՝ Սիլւա Օհանեան (Թաւրիզ)
Երրորդ՝ Էլւինա Անտոնեան (Թաւրիզ ) եւ Արինէ Ղազարեան (Նոր Ջուղա)
Սեղանի թենիս
Տղայոց անհատական
Առաջին՝ Արսէն Գէորգեան (Թեհրան)
Երկրորդ՝ Սերժիկ Առաքելեան (Թաւրիզ )
Երրորդ՝ Յովիկ Իսրաէլեան (Ուրմիա) եւ Վանիկ Իսրաէլեան (Ուրմիա)
32-րդ միջմասնաճիւղային խաղերի չորորդ օրւայ արդիւնք
Սեղանի թենիս (double mix)
Առաջին՝ Թոմիկ Միսակեան և Էլւինա Անտոնեան (Թաւրիզ)
Երկրորդ՝ Անդրանիկ Դիլանեան և Սևանա Դանղեան (Թաւրիզ)
Երրորդ՝ Միրօ Աբրահամեան և Էլին Մնացականեան (Թաւրիզ)
Մինելի Գէորգեան և Միշել Գէորգեան (Թեհրան)
Ֆուտբոլ ............................................... Թեհրան 0– Գեարդաբադ 2
Ֆուտբոլ ........................................................ Թաւրիզ(1) 0– Թաւրիզ(2) 1
Բասկետբոլ (Oր) ......................................... Թաւրիզ 35– Թեհրան 51
Բասկետբոլ ....................................................... Ուրմիա 63 – Թեհրան 26
32 րդ միջմասնաճիւղային խաղերի հինգերորդ օրւայ արդիւնք
Ֆուտբոլ ............................................ Թեհրան 1– Ուրմիա 6
Ֆուտբոլ ............................................ Թաւրիզ (1) 1– Գարդաբադ 1
Բասկետբոլ ...................................... Թեհրան 48– Սկաուտական Թաւրիզ 51
Բասկետբոլ ....................................... Թաւրիզ – Ուրմիա
Բասկետբոլ (օրիորդաց)
Առաջին՝ Թեհրան
Երկրորդ ՝ Թաւրիզ
Բասկետբոլ (տղայոց)
Առաջին ՝ Ուրմիա
Երկրորդ ՝ Թաւրիզ
Երրրորդ ՝ Սկաուտ (Թաւրիզ)
Ֆուտբոլ
Առաջին ՝ Թաւրիզ
Երկրորդ ՝ Ուրմիա
Երրրորդ ՝ Գեարդաբադ
Սեղանի թենիս
օրիորդաց անհատական
առաջին՝ Սեւանա Դանղեան (Թաւրիզ )
երկրորդ՝ Սիլւա Օհանեան (Թաւրիզ )
երրորդ՝ Էլւինա Անտոնեան (Թաւրիզ ) եւ Արինէ Ղազարեան (Նոր Ջուղա)
Սեղանի թենիս
տղայոց անհատական
առաջին՝ Արսէն Գէորգեան (Թեհրան)
երկրորդ՝ Սերժիկ Առաքելեան (Թաւրիզ )
երրորդ՝ Յովիկ Իսրաէլեան (Ուրմիա) եւ Վանիկ Իսրաէլեան (Ուրմիա)
Սեղանի թենիս
Խմբային օրիորդաց
առաջին ՝ Թաւրիզ 1
երկորդ ՝ Թաւրիզ 2
երրորդ ՝ Նոր Ջուղա
Սեղանի թենիս
Խմբային տղայոց
Առաջին՝ Թաւրիզ 1
Երկրորդ՝ Թեհրան
Երրորդ՝ Թաւրիզ 2 և Ուրմիա
Սեղանի թենիս (double mix)
Առաջին՝ Թոմիկ Միսակեան և Էլւինա Անտոնեան (Թաւրիզ)
Երկրորդ՝ Անդրանիկ Դիլանեան և Սևանա Դանղեան (Թաւրիզ)
Երրորդ՝ Միրօ Աբրահամեան և Էլին Մնացականեան (Թաւրիզ)
Մինելի Գէորգեան և Միշել Գէորգեան (Թեհրան)
Սեղանի թենիս
-Երիտասարդական տղայոց անհատական
Առաջին՝Միշել Գէորգեան (Թեհրան)
Երկրորդ՝ Միրօ Աբրահամեան (Թաւրիզ)
Երրորդ՝ Սասուն Սիմոնեան և Դերենիկ Շահնազարեան (Նոր Ջուղա)
Ճատրակ
Առաջին՝ Արթին Խուդաեանս (Ուրմիա)
Երկրորդ՝ Իլրայ Գիւարգիզ (Ուրմիա)
Երրորդ՝ Վանիկ Սիմոնզ (Թաւրիզ)
Վարքի Գաւաթ
Նոր Ջուղա
Հ.Մ.«Արարատ»Կ.